Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Serwis Federacji Inicjatyw Oświatowych

Jak rozliczyć dotację oświatową? Co zrobić w przypadku zwrotu dotacji? Jakie są obowiązki organu prowadzonego placówkę oświatową? Co niosą ze sobą ostatnie zmiany w przepisach Kodeksu Pracy? Serdecznie zapraszamy na webinarium prowadzone przez Karolinę Majewską, radcę prawnego z dużym doświadczeniem w świadczeniu pomocy prawnej stowarzyszeniom prowadzącym małe szkoły, współautorki publikacji z dziedziny prawa oświatowego.

Ekspertka poruszy dwa główne tematy. Pierwszy to rozliczanie dotacji oświatowej po upływie roku budżetowego, na który dotacja została udzielona. W ramach tego tematu ekspertka opowie o obowiązkach organu prowadzącego szkołę wynikających z ustawy o finansach publicznych oraz o postępowaniu w przypadku zwrotu dotacji.

Drugi temat odnosi się do zmian w przepisach Kodeksu Pracy wprowadzone nowelizacją, która obowiązuje od 22 lutego br. Uwaga! Te informacje szczególnie ważne dla stowarzyszeń, które zatrudniają pracowników na podstawie umów o pracę na czas określony, bo przede wszystkim w tym zakresie zmieniły się przepisy.

Zapraszamy na webinarium w czwartek 17 marca 2016 roku o godz. 18.00. Szczegóły i zasady uczestnictwa jak zwykle na tej stronie.

 

Rozwój sieci Stowarzyszeń Rozwoju Wsi

Projekt finansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).