Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Serwis Federacji Inicjatyw Oświatowych

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich to sprawdzone źródło finansowania przedsięwzięć organizacji pozarządowych. Jak napisać wniosek o finansowanie, aby został on zakwalifikowany? Dowiedz się na naszym wykładzie on-line.

Wirtualny wykład (webinarium) dotyczący Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO) zostanie poprowadzony przez Darię Sowińską-Milewską, doradczynię funduszy EFS, asesorkę konkursu FIO. Skupi się ona na priorytecie II konkursu, do którego nabór wniosków będzie trwał od 1 grudnia 2015 do 7 stycznia 2016 roku.

Webinarium odbędzie się 9 listopada (poniedziałek) w godz. 15.00-16.00. Szczegóły techniczne i organizacyjne znajdziesz w tym artykule.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy kliknąć w ten link i przenieść się do naszej sali wykładowej!

Biorąc udział w spotkaniu stajesz się Adeptem w Akademii Rozwoju SRW, i dzięki temu zdobywasz 1 pkt w drodze po wiedzę i nagrody.

 

Rozwój sieci Stowarzyszeń Rozwoju Wsi

Projekt finansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).